Drobečková navigace

Úvod > Kariéra

Kariéra

Přijmeme řidiče, jeřábníka

Společnost Autojeřáby Dolan s.r.o. přijmeme nové kolegy do týmu. Naše rodinná společnost přijme řidiče nákladních vozidel pro skupiny C + E a řidiče automobilních jeřábů. Práce jen na plný úvazek převážně na území Jihomoravského kraje a částečně i Slovenska. Disponujeme vozidly značky PV3S, Tatra, Scania, Terex a Liebherr.

Náplň práce:
* přeprava nákladů
* obsluha mobilních jeřábů
* základní údržba techniky
* vazačské práce
* pomocné práce

Požadavky:
* řidičský průkaz sk. C + E
* platný profesní průkaz, psychologické vyšetření
* jeřábnický průkaz (není nutnost, po dohodě je možné si dodělat)
* zkušenosti výhodou
* schopnost týmové spolupráce, loajalita
* samostatnost a odpovědnost při řešení úkolů
* časovou flexibilitu

Benefity:
* mobilní telefon s internetovým připojením
* příspěvek na dopravu
* uhrazení pojištění na škody způsobené zaměstnavateli
* možnost práce v rodinné společnosti se stabilním postavením na trhu a stabilním zázemím        (na trhu jsem již 30 let)
* různorodá práce
Nástup možný ihned. Mzda po zaškolení dle pracovního zařazení 40000 – 70000 Kč.

Přijme machnika - opraváře nákladních automobilů a autojeřábů

Sháníme zodpovědného, iniciativního a pracovitého mechanika, který bude mít zájem o drobné údržbové a servisní opravy na našich vozidlech (převážně vozidla Scania, Terex, Liebherr), bude ochoten se učit novým věcem a měl by zájem o práci v naší dílně v Kyjově. Hlavní náplní práce je starost o bezproblémový chod naší flotily vozidel. Práce by zejména obnášela základní údržbu nákladních vozidel, návěsů a jeřábů, občas i osobních vozidel, případně dodávek, výměnu vadných dílů, diagnostiku, případně autoelektrikářské práce menšího rozsahu. Pokud zatím neovládáte veškeré práce, rádi Vás zaučíme a naučíme novým dovednostem.

* pomocné práce na zakázkách

Požadavky:
* základní znalosti vozidel a jejich oprav
* vyučení v oboru výhodou, ale není podmínkou
* řidičský průkaz sk. B výhodou, ale není podmínkou
* platové podmínky dle Vašich dovedností a schopností

Benefity:
* uhrazení pojištění za škody způsobené zaměstnavateli
* možnost práce v rodinné společnosti se stabilním postavením na trhu a stabilním zázemí (na trhu jsme již 30 let)

Nástup možný ihned. Mzda po zaškolení 40000 - 60000Kč.

Svůj životopis prosím zasílejte na dolan@dolan.eu. Případně pro další informace volejte prosím tel. +420 604 964 165.